MiniMaster LED
wielofunkcyjny, wolnostojący skaler ultradźwiękowy

 


 

MiniMaster wyposażony jest w 2 pojemniki na płyny o pojemności 350 ml. Inteligentny, samoadaptujący się system mikrokontroli drgań pozwala na uzyskanie maksymalnego komfortu zabiegu. MiniMaster używany jest do leczenia periodontologicznego, w zabiegach skalingu, w endodoncji i w stomatologii zachowawczej. Współpracuje z następującymi systemami Piezon® Master:

 

  • Systemy Periodontologiczne
  • Systemy do Skalingu
  • Systemy Endo / Re-endo / Ortho
  • Systemy do stomatologii zachowawczej
  • Wszystkie pozostałe specjalistyczne systemy EMS

 

Pliki do pobrania:

 

min EMS folder końcówki min EMS folder urządzenia

 
 

 
 
Endo Chuck 90° i 120° (EMS)

 
Uchwyty przeznaczone do pilników endodontycznych, końcówek systemu Berutti, RE2 oraz PI firmy EMS. Przy poszerzaniu i dezynfekcji kanału pilnikami ENDO EMS, Endo – Chuck 90° stosujemy w obrębie zębów przednich i kanałów mezjalanych zębów tylnych, Endo – Chuck 120° do kanałów dystalnych zębów tylnych i w zębach przednich.

 
 
 


Endo Chuck 180° (EMS)

 
Uchwyt przeznaczony do końcówek RT3 oraz RE2 firmy EMS.
 
 
 
 

 
Końcówka RT3 do poszukiwania złamanych narzędzi (5 szt.)

 
Końcówka do właściwego usuwania złamanych narzędzi z kanału. Używana z Endo – Chuck 180°. Technika pracy polega na umieszczeniu końcówki w kanale i delikatnym wykonywaniu ruchów okrężnych przeciwnie do ruchu wskazówek zegara wokół złamanego narzędzia.  

 
 
 

 
Pilniki ENDO do Endo Chucka 90° i 120° (6 szt.) (EMS)

 
Pilniki endodontyczne stalowe do poszerzania, przepłukiwania i dezynfekcji kanału. Usuwają warstwę mazistą i mogą służyć do podgrzewania leków w kanale. Rozmiary pilników wg ISO od 15 do 35 oznaczone kolorowymi paskami, pakowane w pojemniki po 6 sztuk.

 
 
 
 
 

Nazwa Zawartość
Pilniki ENDO rozmiar ISO 15 – biały 6 sztuk
Pilniki ENDO rozmiar ISO 20 – żółty

6 sztuk

Pilniki ENDO rozmiar ISO 25 – czerwony 6 sztuk
Pilniki ENDO rozmiar ISO 30 – niebieski 6 sztuk
Pilniki ENDO rozmiar ISO 35 – zielony 6 sztuk
Pilniki ENDO asortyment ISO 15–35 (po 6 sztuk każdego rozmiaru) 30 sztuk

 

 

 
Pilniki ENDO SOFT (6 szt.) (EMS)

 
Pilniki w rozmiarze 15 wg ISO do irygacji i dezynfekcji kanału. Używanie tego pilnika nie powoduje poszerzania kanału i pozwala wykorzystać wszystkie zjawiska prowadzące do idealnej dezynfekcji kanału korzeniowego. Głębokość porównywalna z pilnikami NiTi.

Zoom! WhiteSpeed
Nite White ACP
Nite White & Day White
Zoom! Whitening Pen
Relief ACP
MEGASONEX - ultradźwiękowa szczoteczka do zębów

Jesteśmy przedstawicielem w Polsce amerykańskiej firmy Discus Dental. Zaopatrujemy gabinety stomatologiczne na terenie całej Polski w najwyższej jakości sprzęt i materiały stomatologiczne, takie jak laser diodowy czy laser stomatologiczny. Specjalizujemy się również w sprzedaży takich produktów jak lampa do wybielania zębów oraz preparaty do wybielania zębów. Oferujemy też profesjonalne kursy stomatologiczne i szkolenia stomatologiczne.

namely it rite to simply learn from textbooks not apt disburse a visit internet for highest recent updates, isabel marant sneakers for I wish for apt learn pile up regarding always recipes of cooking. Chanel Espadrilles Hello to always I am too really eager of learning Personal family pages programming, Chanel Espadrilles I am really acute of seeing humorous movies by youtube, babyliss pro perfect curl are you really visiting this network site daily if so afterward you ambition definitely acquire fine knowledge. babyliss perfect curl Thanks amid favor of sharing such a pleasant thinking, Hollister outlet it consists of actually thus humorous not only video clips yet too additional material. babyliss secret curl although.NET provides the ability of shuffle and drop elements, supra shoes Wow, woolrich outlet sales-priced isabel marant sneakersOn every weekend,